Click Elucian CUEB10MSSP7 10 Way Metal Consumer Unit with 100A Main Switch & 18mm 2 Pole Type 2 SPD
SKU CUEB10MSSP7
Availability:
Dispatch in 1-2 Days
Original price
Request a quote
Read More...
Features & Benefits
Metal Consumer Units
Mains Switch Tail Clamp
Variable Knockout Sizes
The units all come supplied with a wide range of 40mm, 32mm, 25mm and 20mm knockouts making each board universally adaptable for all installation and cable types.
Rear Knockouts
Shrouded Live Bus Bar
Accessories Pack
This item is 10 Way Metal Consumer Unit with 100A Main Switch & 18mm Type 2 SPD