Crabtree LS15BUB10HI Loadstar 15 Way High Integrity Consumer Unit with 100A Main Switch, 2x80A 30mA Type A RCD & 10 MCBs
by Crabtree
SKU LS15BUB10HI
Availability:
IN STOCK
Original price
Original price
Current price
Exc VAT
Current price
Inc VAT
Product Description
15 Way High Integrity Consumer Unit with 100A Main Switch, 2x80A 30mA Type A RCD & 10 MCBs
Features
- 80A 30mA Type A RCDs
- 100A Twin Terminal Main Isolator
- Populated with 10 Type B Miniature Circuit Breakers (3x6A, 2x16A, 5x32A)