Milwaukee M12BLDDRC-202C 12V FUEL Brushless Compact Drill Driver, 2x 2.0Ah Batteries, Charger & Case
SKU 4933499687
Availability:
Dispatch in 2-3 Days
Request a quote
Read More...
Product Description
Features
  • Extremely compact design with only 137 mm in length, perfect for use in tight spaces
  • 40 Nm of torque provides best power to size ratio
  • 10 mm heavy duty chuck for quick bit changes and best bit retention