Click Elucian CU1AFDD16C 1P 6kA C Curve 16A AFDD+RCBO 30mA Type A
SKU CU1AFDD16C
Availability:
SOLD OUT
Sold out
Original price
Request a quote
Read More...
Neutral Out Tails (AFDD)
Elucian AFDDs provide a 450mm Neutral Tail as standard. The AFDDs are also single width (18mm).
Self Test Function (AFDD)
This item is 1P 6kA C Curve 16A AFDD+RCBO 30mA Type A
Features
  • 16A
  • 6kA
  • C Curve
  • 30mA Type A RCD