Click Elucian CU1AFDD16B 1P 6kA B Curve 16A AFDD+RCBO 30mA Type A
SKU CU1AFDD16B
Availability:
IN STOCK
Original price
Request a quote
Read More...
Neutral Out Tails (AFDD)
Elucian AFDDs provide a 450mm Neutral Tail as standard. The AFDDs are also single width (18mm).
Self Test Function (AFDD)
This item is 1P 6kA B Curve 16A AFDD+RCBO 30mA Type A
Features
  • 16A
  • 6kA
  • B Curve
  • 30mA Type A RCD